O nas

Buddyjska wspólnota (sangha) Tara Mandala skupia uczniów Lamy Tsultrim Allione oraz wszystkich zainteresowanych naukami buddyzmu, głównie tybetańskiej tantry – Wadżrajany, Mahajany i Dzogczen, a także ich zachodnimi psychoterapeutycznymi adaptacjami, jak metoda rozwiązywania konfliktów wewnętrznych Nakarmić swoje demony, która jest oparta na starożytnej praktyce Chöd (odcięcia lgnięcia do ego).

Misją Tara Mandala jest niesienie pożytku wszystkim istotom poprzez nauki prowadzące do rozwoju mądrości i współczucia, szczególnie dzięki podążaniu linią 11-wiecznej żeńskiej nauczycielki – Maczik Labdryn, której Lama jest oficjalnie rozpoznaną emanacją. Jej nauki wprowadzają rewolucyjny wzorzec „karmienia zamiast walki”, który ma zastosowanie zarówno w osobistym życiu, jak i w obszarach społecznych.

„Czuję, że jesteśmy w głębokiej potrzebie stworzenia nowego paradygmatu, który zainspiruje nas do zaprzestania walki przeciwko sobie samym i innym. Chciałabym zobaczyć świat, w którym ludzie nie uważają już, że najlepszym rozwiązaniem jest zniszczenie wszystkiego, co się im sprzeciwia.”

~ Lama Tsultrim Allione

Najbliższym kursem online organizowanym przez polską sanghę Tara Mandala, jest kurs „Sutrajana. Życie i nauki Buddy”, który poprowadzi Lopön Charlotte Rotterdam. Dowiedz się więcej

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close