Spotkania

Polska Sangha Tara Mandala zaprasza na spotkania, które obecnie odbywają się tylko online:

każdy poniedziałek, godz. 20:00 Praktyka Trzynastej Tary online w intencji wolnej Ukrainy
(spotkanie godzinne)

każdy wtorek, godz. 20:00 Medytacja śamata + praktyka tonglen online
(spotkanie trwa około 40 minut, a raz w miesiącu pełną godzinę)

każdy czwartek, godz. 19:00 praktyka Mandali Pięciu Dakiń Mądrości online
(spotkanie godzinne), ALE ↓

(w niektóre czwartki praktykujemy metodę Karmienia swoich demonów online (spotkanie godzinne) zamiast Mandali, o czym informujemy na naszym profilu na Facebooku – konieczna rejestracja: https://bit.ly/3tcHDg6)

poniedziałek najbardziej zbliżony do dnia Zielonej Tary, godz. 19:00 praktyka Zielonej Tary online
– w 2022 roku odbędzie się w następujących dniach: 8 sierpnia, 5 września, 3 października, 31 października, 28 listopada (spotkanie godzinne)


Przed wspólną praktyką koniecznie przeczytaj instrukcję i obejrzyj wideo do Dziewięciu Oczyszczających Oddechów.

Nie musisz być buddystą/buddystką, aby uczestniczyć. Zapraszamy serdecznie!

Prosimy o zapoznanie się z zakładką Jak zacząć? oraz wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa, jeśli dołączasz po raz pierwszy: poland.taramandala@gmail.com lub telefonicznie: +48 600 310 343. Zaznacz proszę, czy będą to Twoje pierwsze kroki w medytacji, a jeśli nie, napisz kilka słów o swojej dotychczasowej ścieżce duchowej.


Praktyki online w polskiej sandze Tara Mandala są nieodpłatne. Nasza sangha utrzymuje się z dobrowolnych datków. Każdy, nawet najmniejszy przejaw Waszej hojności, jest dla nas bardzo ważny i umożliwia nam kontynuowanie naszej działalności dla dobra wszystkich czujących istot.

Numer konta: 51 1240 6250 1111 0010 6082 5422  |  Nazwa odbiorcy: Ośrodek Misyjny Tara Mandala  |  Tytuł: Darowizna na cele kultu religijnego

Bardzo dziękujemy!


Dostępność
Publikacje w mediach społecznościowych polskiej sanghi Tara Mandala są tworzone z uwzględnieniem potrzeb osób niewidomych i niedowidzących. Dlatego przy każdym wpisie na Facebooku czy Instagramie spotkacie się z opisem materiału ilustracyjnego w nawiasach kwadratowych, mającym przekazać osobie niewidomej lub niedowidzącej informację o tym, co znajduje się na dołączonej grafice, za pośrednictwem syntezatora mowy i czytnika ekranu.

Dostępność dotyczy każdej użytkowniczki i każdego użytkownika Internetu. Uniwersalna dostępność jest gwarancją tego, że każda osoba (także zdrowa, jednak odczuwająca dyskomfort związany z przemęczeniem wzroku) może dotrzeć do treści zamieszczanych na platformach, poprzez które komunikujemy się z wami.

W przypadku problemów z dostępnością strony internetowej czy naszych mediów społecznościowych, prosimy o kontakt – poland.taramandala@gmail.com.


Tara Mandala Polska Sangha jest wspólnotą niedyskryminującą ze względu na płeć, wiek, orientację seksualną, pochodzenie, rasę, narodowość czy niepełnosprawność.

zdjęcie dzięki uprzejmości © Tara Mandala Retreat Center (Josh Brownlee)

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close